Каталог сайтів. ЛьвівВсі сайти Львова в одному місці

Каталог сайтів

Новини

22.08.2017 10:00 LvivMozArt: мистецтво крізь час і простір
"LvivMozArt: мистецтво крізь час і простір

22.08.2017 09:47 У Львові затримали чоловіка, який викрав бордюрні плити
"У Львові затримали чоловіка, який викрав бордюрні плити

22.08.2017 09:46 У восьми областях України оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки
"У восьми областях України оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки

22.08.2017 09:28 Клятва "джихаду" продовжиться: Талібан відреагував на рішення Трампа щодо американських військових в Афганістані
"Таліби заявили, що ісламістські повстанці «продовжать наш джихад».

22.08.2017 09:19 Виїзний брифінг щодо ремонтних робіт на стадіоні «Юність». Виїзд від музею «Арсенал» у Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького
"Виїзний брифінг щодо ремонтних робіт на стадіоні «Юність»

22.08.2017 09:18 LvivMozArt: амазонки, Крим та скло
"LvivMozArt: амазонки, Крим та скло

Всі новини »

Новини : Львів, Комунальна власність

ВСІ НОВИНИ   Євробізнес   Інтерв'ю   Інциденти   Інші релігії   Інше   Іслам   Історія   Іудаїзм   Агро   Альтернативна енергетика   Аналітика   Афон   Бізнес   Баскетбол   Блоги   Бокс   Відео   Війна   Влада   Всі новини   Держава   Екологія   Економіка   Енергетика   Закон   Зарубіжні новини   Зменшення викидів   Католицизм   Київ   Клімат   Країна   Кримінал   Культура   Курйози   Львів   Львів, Архітектура та історична спадщина   Львів, Аукціони і тендери   Львів, Влада   Львів, Громадський сектор   Львів, Екологія   Львів, Економіка   Львів, ЖКГ   Львів, Звіти   Львів, Земельна політика   Львів, Комунальна власність   Львів, Конкурси   Львів, Культура   Львів, Львів змінюється   Львів, Львів міжнародний   Львів, Медицина   Львів, Молодіжна політика   Львів, Надзвичайні ситуації   Львів, Наука   Львів, ОСББ   Львів, Освіта   Львів, Різне   Львів, Результати конкурсів   Львів, Релігія   Львів, Соціальна сфера   Львів, Спорт   Львів, Суспільство   Львів, Транспорт   Львів, Туризм   Львів, Фоторепортажі   Львів, ЦНАП   Медицина   Мотор   Наука і техніка   Наука та IT   Нерухомість   Новини Львова   Новини регіонів   Новини України   Підприємництво   Погода   Події   Політика   Порятунок видів   Православ`я   Пригоди   Природа   Природні ресурси   Промисловість   Різні теми   Разное   Російський світ   Русский міръ   Світ   Свята   Ситуації   Сміття   Соцполітика   Спорт   Суспільство   Тернопіль   Транспорт/Звя'зок   Україна   Фінанси   Фондовий ринок   Футбол   Хокей   Ядерні відходи  

11.08.2017 15:01

Суб’єктів оціночної діяльності запрошують взяти участь в конкурсі для оцінки 60 об’єктів майна

Управління комунальної власності Львівської міської ради оголошує конкурси з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки об’єктів комунальної власностім. Львова, що підлягають приватизації способом викупу (п.п 1- 43) та шляхом продажу на аукціоні (п.п. 44 - 60). Документи на участь в конкурсах приймають до 17 серпня включно. Конкурси відбудуться 23 серпня о 12.00 год.
08.08.2017 18:05

У Львові мають намір передати в оренду 4 об’єкти комунального майна конкурсним способом

Управління комунальної власності оголошує комерційний та некомерційний конкурси, щоб надати в оренду вільні нежитлові приміщення, які перебувають у комунальній власності. Заяви на участь в конкурсі приймають до 19 серпня включно через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок, 1, вхід праворуч) або через його територіальні підрозділи.
30.06.2017 12:36

Затверджено експертну ціну двох об’єктів на пл. Ринок, які підлягають приватизації способом викупу

Сьогодні на виконавчому комітеті погодили рішення про затвердження висновків суб’єктів оціночної діяльності про вартість майна, яке підлягає приватизації способом викупу. Так, згідно із експертним висновком, 1 кв.м. приміщення 1-го поверху на пл. Ринок, 5, оцінено у 5 290$, а приміщення підвалу на пл. Ринок, 5, оцінено у 1 376$.
27.06.2017 22:42

Інна Свистун: «На засідання комісії депутати не запросили мене жодного разу, а озвучена інформація не відповідає дійсності»

Сьогодні тимчасова депутатська комісія з перевірки діяльності управління комунальної власності міста презентувала звіт роботи. Як повідомила після звітування депутатів начальник управління комунальної власності Інна Свистун, на засідання комісії її не запросили жодного разу, а інформація, озвучена депутатами, не відповідає дійсності, і навела конкретні приклади. Вона зауважила, що найголовнішим зараз є процес повернення майна у комунальну власність і покарання винних, тому депутати мають допомагати і максимально сприяти у якнайшвидшому і відкритому проведенні цього процесу, адже головні фігуранти справи викрадення мають зв’язки у Генеральній Прокуратурі та податковій і, за її словами, по всіх об’єктах, які вибули в попередні роки, жодна винна людина на сьогодні не покарана.
23.06.2017 09:35

«Вже маємо три виграні справи по старих договорах оренди», - І. Свистун

Як повідомили в управлінні комунальної власності ЛМР, станом на зараз є вже три виграні справи щодо старих договорів оренди, внаслідок чого внесено зміни в договір і ціна оренди за 1 кв.м. зросла в декілька разів. Також є практики по розірванню договору через істотність порушення та виселення орендаря.
22.06.2017 09:12

10 топ-боржників заборгували місту за оренду приміщень 18 млн грн

Управління комунальної власності Львівської міської ради поінформувало про 10 найбільших договорів-оренди, за якими орендарі заборгували 18,1 млн. грн. місту, і це 64% від загальної суми заборгованості. По таких договорах управлінням скеровані позовні заяви до суду та, відповідно, ведуться судові справи по стягненню боргу, виселенню із займаних приміщень.
22.06.2017 09:09

Управління комунальної власності оперує понад 3 тис. об’єктів

Як повідомили в управлінні комунальної власності ЛМР, станом на зараз налічується 3083 об’єкти комунального майна, по яких надана інформація балансоутримувачами в управління. Загальна площа об’єктів – 1,686 млн. кв.м. Найбільше з них – 64% перебуває в оренді.
21.06.2017 17:47

Комісія щодо незаконного відчуження комунального майна напрацювала пропозиції, як уникнути таких викрадень у майбутньому

Сьогодні у мерії відбулося чергове засідання комісії, створеної відповідно до розпорядження міського голови, яка вивчає факти незаконного відчуження значної кількості об’єктів комунального майна у місті Львові. На засіданні розглянули кількість і характеристику об’єктів, які були викрадені за 2015-2017 роки, розповіли про основні способи незаконного відчуження приміщень і напрацювали пропозиції, як запобігти подальшим випадкам викрадення комунального майна як на місцевому, так і на державному рівні, адже схожі факти викрадення майна з комунальної власності є в багатьох містах України.
21.06.2017 10:37

«Маємо тенденцію до зменшення проданих квадратних метрів площ і зростання ціни за 1 метр», - І. Свистун

Ефективне управління майном та прозорі конкурентні способи приватизації – пріоритети управління комунальної власності міста. Вони дозволяють отримати максимально можливі надходження до бюджету від приватизації, бо містять конкуренцію, і кінцева ціна в декілька разів перевищує початкову. Окрім того, з кожним роком зростає тенденція по зменшенню кількості приватизованих площ приміщень, і водночас, – зростання ціни за 1 кв.м. площі приватизації. Про це повідомила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.
21.06.2017 10:34

У Львові розробили Положення, спрямоване на максимальне використання аукціонів

Щоб процес приватизації був більш прозорим та конкурентним, управління комунальної власності міста розробило Положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна міста Львова на 2017-2020 роки. Положення спрямоване на те, щоб максимально застосовувати конкурентний спосіб приватизації комунального майна – аукціон.
16.06.2017 10:25

«Пріоритети, які ми ставимо при оренді майна, – це, в першу чергу, задоволення потреб структурних підрозділів міста», - І. Свистун

За словами начальника управління комунальної власності Інни Свистун, пріоритети, які управління ставить при оренді майна, є потреби структурних підрозділів міста у приміщеннях під створення амбулаторій сімейної медицини, дитячих клубів тощо, а також приватизація низькоефективного майна – малі площі, малоліквідні об’єкти. Загалом у минулому році від оренди приміщень місто отримало 44 млн. грн., тоді як у 2015 році – 39 млн. В цьому році від оренди міський бюджет вже отримав 11 млн. грн.
16.06.2017 10:17

З загальної площі орендованих приміщень міста 71% становить пільгова оренда

Як повідомили в управлінні комунальної власності Львівської міської ради, загальна площа орендованих приміщень становить 352 тис. кв. м., з яких майже 250 тис. кв. м. – це пільгова оренда (71% від загальної площі), де приміщення орендують за ціною 1 грн. за 1 кв.м.
13.06.2017 15:32

Відбулося чергове засідання комісії щодо незаконного відчуження комунального майна міста

Сьогодні у мерії відбулося чергове засідання комісії, створеної відповідно до розпорядження міського голови, яка вивчає факти незаконного відчуження значної кількості об’єктів комунального майна у місті Львові. На засіданні прозвітували про основні напрямки роботи управління комунальної власності Львівської міської ради впродовж останніх років та розглянули реєстр комунального майна і реєстр вкраденого майна міста. До наступного засідання комісії, яке відбудеться через тиждень, управління комунальної власності має підготувати інформацію про способи вибуття. Відтак, проаналізувавши їх, визначатимуть наступні кроки, як запобігти таким діям у майбутньому.
08.06.2017 16:22

«Я не розумію, чому така мінімальна сума застави пропонується прокуратурою», - А. Садовий про так звану «Аферу століття»

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував питання викрадення комунального майна. Він зазначив, що місто готове надати працівникам прокуратури максимальну допомогу, аби справа була розслідувана максимально об’єктивно.
29.05.2017 17:44

На незаконно відчужене нежитлове приміщення на пр. Свободи 1/3 накладений арешт

Як повідомили в управлінні комунальної власності ЛМР, щодо незаконного відчуження нежитлового приміщення (незаконного переоформлення) на пр. Свободи 1/3, площею 108,9 кв.м., Служба безпеки України у березні цього року відкрила кримінальну справу, і вже у травні на це приміщення накладено арешт. Підвальне приміщення у центрі міста є у переліку 44 об’єктів, які незаконним чином вибули з комунальної власності міста, і відповідно до інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно, приміщення перебуває у приватній власності Лозинського О.Є.
26.05.2017 17:09

Відбулося перше засідання комісії щодо незаконного відчуження комунального майна міста Львова

У середу, 24 травня, відбулося перше засідання комісії, створеної відповідно до розпорядження міського голови, яка має вивчити факти, що вказують на незаконність відчуження значної кількості об’єктів комунального майна у місті Львові. Відтак, до наступного засідання комісії, яке відбудеться на початку червня,управління комунальної власності спільно з юридичним департаментом мають підготувати реєстр комунального майна і реєстр вкраденого майна міста, а також – інформацію про основні напрямки роботи управління комунальної власності Львівської міської ради за останні два роки.
18.05.2017 19:13

Для виявлення фактів незаконного відчуження комунального майна створили тимчасову контрольну комісію

Сьогодні на сесії проголосували за створення тимчасової контрольної комісії для перевірки діяльності управління комунальної власності департаменту економічного розвитку, зокрема – виявлення фактів незаконного відчуження комунального майна.До 30 травня комісія має напрацювати звіт. Ухвалу із зауваженнями підтримав 51 обранець.
18.05.2017 16:39

На сесії заслухали інформацію про вжиті заходи щодо повернення викрадених приміщень

Сьогодні на сесії заслухали інформацію управління комунальної власності та юридичного департаменту Львівської міської ради про вжиті заходи щодо повернення нежитлових приміщень, які незаконним чином вибули з комунальної власності. Як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, створена відповідна комісія, яка вивчить факти викрадення міських приміщень, адже за словами начальника управління комунальної власності Інни Свистун, правоохоронні органи затягували процеси арешту майна та оголошення про підозри. Основною причиною незаконного відчуження цих приміщень послугувала надмірна відкритість реєстрів і надання можливості доступу до них необмеженій кількості осіб, переконана директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.
17.05.2017 17:04

Причини вибуття з власності територіальної громади м. Львова об’єктів нерухомості вивчить спеціально утворена комісія

З метою належного вивчення фактів, які вказують на незаконність відчуження значної кількості об’єктів нерухомості з комунальної власності територіальної громади міста Львова, утворено комісію. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий.
27.04.2017 16:58

На сесії ЛМР затвердили зміни до ухвали міськради про врегулювання питань оренди майна територіальної громади Львова

Сьогодні на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради ухвалили рішення про внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 «Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова. Зміни передбачають встановлення орендних ставок для двох видів орендарів. Депутати Львівської міської ради підтримали це рішення більшістю голосів.
Love You https://loveyou.kiev.ua
"В точку" - інтернет-магазин автозапчастин для китайських та корейських автомобілів, велозапчастини http://v-tochku.com.ua
Знайомства Львів для дружби, сексу і серйозних відносин! http://ilove.kiev.ua
Дрогобиччина - Новини, Оголошення, Інформація http://drohobych.ucoz.ua/
Поставте свій сайт
на перше місце


Погода в Львові Курс долара
.