Каталог сайтів. ЛьвівВсі сайти Львова в одному місці

Каталог сайтів

Новини

22.08.2017 10:00 LvivMozArt: мистецтво крізь час і простір
"LvivMozArt: мистецтво крізь час і простір

22.08.2017 09:47 У Львові затримали чоловіка, який викрав бордюрні плити
"У Львові затримали чоловіка, який викрав бордюрні плити

22.08.2017 09:46 У восьми областях України оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки
"У восьми областях України оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки

22.08.2017 09:28 Клятва "джихаду" продовжиться: Талібан відреагував на рішення Трампа щодо американських військових в Афганістані
"Таліби заявили, що ісламістські повстанці «продовжать наш джихад».

22.08.2017 09:19 Виїзний брифінг щодо ремонтних робіт на стадіоні «Юність». Виїзд від музею «Арсенал» у Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького
"Виїзний брифінг щодо ремонтних робіт на стадіоні «Юність»

22.08.2017 09:18 LvivMozArt: амазонки, Крим та скло
"LvivMozArt: амазонки, Крим та скло

Всі новини »

Новини : Львів, Економіка

ВСІ НОВИНИ   Євробізнес   Інтерв'ю   Інциденти   Інші релігії   Інше   Іслам   Історія   Іудаїзм   Агро   Альтернативна енергетика   Аналітика   Афон   Бізнес   Баскетбол   Блоги   Бокс   Відео   Війна   Влада   Всі новини   Держава   Екологія   Економіка   Енергетика   Закон   Зарубіжні новини   Зменшення викидів   Католицизм   Київ   Клімат   Країна   Кримінал   Культура   Курйози   Львів   Львів, Архітектура та історична спадщина   Львів, Аукціони і тендери   Львів, Влада   Львів, Громадський сектор   Львів, Екологія   Львів, Економіка   Львів, ЖКГ   Львів, Звіти   Львів, Земельна політика   Львів, Комунальна власність   Львів, Конкурси   Львів, Культура   Львів, Львів змінюється   Львів, Львів міжнародний   Львів, Медицина   Львів, Молодіжна політика   Львів, Надзвичайні ситуації   Львів, Наука   Львів, ОСББ   Львів, Освіта   Львів, Різне   Львів, Результати конкурсів   Львів, Релігія   Львів, Соціальна сфера   Львів, Спорт   Львів, Суспільство   Львів, Транспорт   Львів, Туризм   Львів, Фоторепортажі   Львів, ЦНАП   Медицина   Мотор   Наука і техніка   Наука та IT   Нерухомість   Новини Львова   Новини регіонів   Новини України   Підприємництво   Погода   Події   Політика   Порятунок видів   Православ`я   Пригоди   Природа   Природні ресурси   Промисловість   Різні теми   Разное   Російський світ   Русский міръ   Світ   Свята   Ситуації   Сміття   Соцполітика   Спорт   Суспільство   Тернопіль   Транспорт/Звя'зок   Україна   Фінанси   Фондовий ринок   Футбол   Хокей   Ядерні відходи  

11.08.2017 12:14

Виконавчий комітет затвердив рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік»

Сьогодні, на засіданні виконавчого комітету, прийнято рішення «Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік».
28.07.2017 12:45

З початку тижня працівники КП «Адміністративно-технічне управління» склали 28 вимог та 19 протоколів порушень правил благоустрою у Львові

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», найбільше протоколів було складено у Франківському районі Львова – 16, у Галицькому та Шевченківськомурайонах – по 2. Вимог найбільше склали у Сихівському та Шевченківському районах – по 7, у Франківському і Галицькому районах – по 5, та 3 вимоги у Личаківському районі.
28.07.2017 12:11

У центрі Львова розмістять інсталяцію, яка популяризуватиме ІТ форум

Асоціація «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг» на газоні з північної сторони площі Ринок розмістить інтерактивно-соціальну інсталяцію «ІТ-АRENA». Відповідне рішення прийняв сьогодні виконавчий комітет.
28.07.2017 11:23

Виконавчий комітет затвердив виконання робіт у рамках проекту «Наукова – розумний мікрорайон»

Виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про надання ЛКП «Міський центр інформаційних технологій»функцій замовника на виконання робіт» у рамках проекту «Наукова – розумний мікрорайон».
28.07.2017 11:14

Виконавчий комітет затвердив висновок доцільності реструктуризації кредиту від ЄБРР для ЛМКП «Львівтеплоенерго»

Сьогодні виконавчий комітет затвердив висновок щодо доцільності реструктуризації кредиту ЛМКП «Львівтеплоенерго» від Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації «Проекту модернізації інфраструктури теплопостачання м. Львова».
27.07.2017 15:02

З 15 серпня стартує Громадський бюджет Львова на 2018 рік

У Львові завершує свою роботу цьогорічний проект «Керувати бюджетом – просто! Бюджет участі для львів’ян!». Завдяки цьому проекту прості львів’яни можуть втілювати свої проекти з розвитку міста за міський бюджет. Цей інструмент бюджету участі в 80-х роках найперше винайшли бразильці.
27.07.2017 13:16

«Наше трамвайне депо стане прикладом того, як в Україні треба ревіталізовувати старі депо і давати їм нове життя з точки зору нових викликів», - А.Москаленко

Управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку Львівської міської ради оголосило проведення інвестиційного конкурсу для реалізації проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“.
27.07.2017 10:13

Цьогоріч усі шестикласники Львова у межах курсу «Основи здоров’я» вивчатимуть «Навігатор по етикетках»

Перші зустрічі виробників Львівщини із робочою групою педагогів розпочались 18 липня, щоб підготувати оновлений посібник для учителів та робочі зошити для учнів «Навігатор по етикетках». Це вже другий сезон проекту, перший стартував у 2015, протягом якого школярі вивчали етикетки на продуктах харчування, щоб вибирати лише якісне.
27.07.2017 08:40

Прийняття нових інформаційних карточок дозволило скоротити перелік документів, необхідних для отримання адміністративних послуг

Відповідно до розпорядження міського голови Львова від 10.04.2017 №135 “Про утворення робочої групи для оптимізації надання адміністративних послуг”, наказом директора департаменту економічного розвитку міської ради від 11.07.2017 №28р розроблено та затвердженоінформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, суб’єктом надання яких є департамент економічного розвитку.
27.07.2017 08:39

У Львові відбудеться десята виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник»

У Львові 5-9 жовтня у приміщенні Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться ювілейна виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник», яку проведуть з метою промоції львівського внутрішнього ринку.
26.07.2017 15:28

«Ресурсів є дуже багато, але підприємці часто не знають, як їх правильно використовувати», - О. Сивак

Щоб сприяти економічному розвитку міста Львова та Львівської області, сьогодні, 27 липня, ГО «Клуб Ділових Людей» і управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку Львівської міської ради підписали Меморандум про партнерство. Також сьогодні презентували результати проекту «Адвокація для розвитку торгівлі», зокрема, проблеми, з якими стикаються підприємці малого та середнього бізнесу у сфері зовнішньо економічної діяльності. Відтак, спільними зусиллями установи робитимутьконкретні кроки щодо усунення проблем та створення можливостей для підприємців. Водночас підприємці можуть швидко і просто, у зручний для себе час отримати кваліфіковану допомогу від фахівців з питань бізнесу – у ЦНАПах Львова діє послуга консультації для підприємців.
25.07.2017 10:58

Виконком затвердив зміни до бюджету Львова у частині субвенцій за вивезення сміття

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення «Про зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова».
24.07.2017 14:47

«Горіховий дім» пропонує кейтеринг, 40% від прибутку якого скеровує для допомоги жінкам, що потрапили у складні життєві обставини

Соціальне підприємство «Горіховий дім» пропонує різні види послуг, які допомагають та фінансують Центри для жінок, що опинилися у кризових ситуаціях. У 2016 році завдяки програмі WNISEF підприємство отримало кредит на розвиток нового напрямку – кейтерингу.
24.07.2017 14:10

У Львові відбудеться ювілейна виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник»

У Львові 5-9 жовтня у приміщенні Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17)відбудеться ювілейна виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник», яку проведуть з метою промоції львівського внутрішнього ринку.
21.07.2017 10:19

«Відсоток кредиту буде набагато нижчий, ніж той, по якому Україна платить, як держава, коли залучає кошти», - А. Садовий

Сьогодні, 21 липня, Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування по проекту модернізації інфраструктури ТПВ у місті Львові, яка є першим кроком для отримання 20 млн. євро кредитних коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку. Ці кошти дадуть змогу розпочати першочергові заходи з рекультивації Грибовицького полігону, будівництва першої черги сміттєпереробного заводу та загального вдосконалення системи збору й сортування відходів у місті.
21.07.2017 10:17

«Підписання цієї Угоди дуже сприятиме просуванню процесу вирішення екологічної проблеми», - Крістофер Раунд

Сьогодні, 21 липня, відбулось підписання Угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування на суму 20 млн. євро по проекту модернізації інфраструктури ТПВ, яка включає фінансування вдосконалення системи збору і сортування відходів, першочергових заходів з рекультивації полігону в с. Великі Грибовичі та будівництва першої черги сміттєпереробного заводу. Угоду підписали Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку.
21.07.2017 10:06

«Ми дуже раді, що сьогодні така важлива подія – підписання Угоди, яка має мету загалом покращити якість життя львів’ян», - Шевкі Аджунер

Сьогодні, 21 липня, Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування на суму 20 млн. євро по проекту модернізації інфраструктури ТПВ, яка включає фінансування вдосконалення системи збору і сортування відходів, першочергових заходів з рекультивації полігону в с. Великі Грибовичі та будівництва першої черги сміттєпереробного заводу.
21.07.2017 10:03

«Сьогоднішня угода важлива, бо передбачає суму самого кредиту орієнтовно 20 млн євро і грантові кошти, орієнтовно від 10 до 11 млн євро», - А. Садовий

Сьогодні, 21 липня, Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування по проекту модернізації інфраструктури ТПВ у місті Львові, яка є першим кроком для отримання 20 млн. євро кредитних коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку. Ці кошти дадуть змогу розпочати першочергові заходи з рекультивації Грибовицького полігону, будівництва першої черги сміттєпереробного заводу та загального вдосконалення системи збору й сортування відходів у місті.
21.07.2017 09:59

ЛМР та ЄБРР підписали Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування на суму 20 млн. євро по проекту модернізації інфраструктури ТПВ

Сьогодні, 21 липня, Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування по проекту модернізації інфраструктури ТПВ у місті Львові, що включає фінансування вдосконалення системи збору і сортування відходів, першочергових заходів з рекультивації полігону в с. Великі Грибовичі та будівництва першої черги сміттєпереробного заводу. Загалом мова йде про суму 20 млн євро кредиту та грантові кошти.
20.07.2017 16:43

На сесії затвердили зміни до переліку об’єктів, видатків на які будуть здійснюватися з бюджету розвитку

На сесії Львівської міської ради затвердили ухвалу «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова». За прийняття цієї ухвали проголосувало 42 депутати.
Love You https://loveyou.kiev.ua
"В точку" - інтернет-магазин автозапчастин для китайських та корейських автомобілів, велозапчастини http://v-tochku.com.ua
Знайомства Львів для дружби, сексу і серйозних відносин! http://ilove.kiev.ua
Дрогобиччина - Новини, Оголошення, Інформація http://drohobych.ucoz.ua/
Поставте свій сайт
на перше місце


Погода в Львові Курс долара
.