Каталог сайтів. ЛьвівВсі сайти Львова в одному місці

Каталог сайтів

Новини

22.08.2017 10:00 LvivMozArt: мистецтво крізь час і простір
"LvivMozArt: мистецтво крізь час і простір

22.08.2017 09:47 У Львові затримали чоловіка, який викрав бордюрні плити
"У Львові затримали чоловіка, який викрав бордюрні плити

22.08.2017 09:46 У восьми областях України оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки
"У восьми областях України оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки

22.08.2017 09:28 Клятва "джихаду" продовжиться: Талібан відреагував на рішення Трампа щодо американських військових в Афганістані
"Таліби заявили, що ісламістські повстанці «продовжать наш джихад».

22.08.2017 09:19 Виїзний брифінг щодо ремонтних робіт на стадіоні «Юність». Виїзд від музею «Арсенал» у Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького
"Виїзний брифінг щодо ремонтних робіт на стадіоні «Юність»

22.08.2017 09:18 LvivMozArt: амазонки, Крим та скло
"LvivMozArt: амазонки, Крим та скло

Всі новини »

Новини : Львів, Медицина

ВСІ НОВИНИ   Євробізнес   Інтерв'ю   Інциденти   Інші релігії   Інше   Іслам   Історія   Іудаїзм   Агро   Альтернативна енергетика   Аналітика   Афон   Бізнес   Баскетбол   Блоги   Бокс   Відео   Війна   Влада   Всі новини   Держава   Екологія   Економіка   Енергетика   Закон   Зарубіжні новини   Зменшення викидів   Католицизм   Київ   Клімат   Країна   Кримінал   Культура   Курйози   Львів   Львів, Архітектура та історична спадщина   Львів, Аукціони і тендери   Львів, Влада   Львів, Громадський сектор   Львів, Екологія   Львів, Економіка   Львів, ЖКГ   Львів, Звіти   Львів, Земельна політика   Львів, Комунальна власність   Львів, Конкурси   Львів, Культура   Львів, Львів змінюється   Львів, Львів міжнародний   Львів, Медицина   Львів, Молодіжна політика   Львів, Надзвичайні ситуації   Львів, Наука   Львів, ОСББ   Львів, Освіта   Львів, Різне   Львів, Результати конкурсів   Львів, Релігія   Львів, Соціальна сфера   Львів, Спорт   Львів, Суспільство   Львів, Транспорт   Львів, Туризм   Львів, Фоторепортажі   Львів, ЦНАП   Медицина   Мотор   Наука і техніка   Наука та IT   Нерухомість   Новини Львова   Новини регіонів   Новини України   Підприємництво   Погода   Події   Політика   Порятунок видів   Православ`я   Пригоди   Природа   Природні ресурси   Промисловість   Різні теми   Разное   Російський світ   Русский міръ   Світ   Свята   Ситуації   Сміття   Соцполітика   Спорт   Суспільство   Тернопіль   Транспорт/Звя'зок   Україна   Фінанси   Фондовий ринок   Футбол   Хокей   Ядерні відходи  

19.08.2017 14:57

Мерія зверталась до МОЗ з проханням допомогти у придбанні автомобілів для Станції швидкої допомоги

З 2013 року Львівська станція швидкої медичної допомоги є власністю територіальних громад Львівської області і підпорядковується департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації. Відтак, вона фінансується з обласного бюджету. Мерія ж звернулась до Міністерства охорони здоров’я України з проханням допомогти у придбанні санітарного автотранспорту для Станції, щоб оперативно надавати екстрену допомогу мешканцям міста Львова та прилеглих територій. Бо за останні три роки є тенденція до зростання кількості виїздів бригад швидкої допомоги, а кількість автомобілів, що виїжджають, зменшується. Однак Міністерство дало відповідь, що таких видатків у державномубюджеті не передбачено.
16.08.2017 16:56

Як профілактувати гепатит А: рекомендації фахівців

Вірусний гепатит А – гостре інфекційне захворювання, викликане найдрібнішими живими частинками – вірусами,що протікає з симптомами загальної інтоксикації та з переважним ураженням травного тракту, особливо печінки. Ним хворіє тільки людина. Про це повідомляє Львівський міський відділ ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» і застерігає, щонайчастіше на гепатит хворіють діти дошкільного або шкільного віку.
14.08.2017 10:35

Сьогодні відбудеться зустріч з трудовим колективом 3-ї стоматологічної поліклініки

В управлінні охорони здоров’я ЛМР повідомили, що найближчими днями проведуть повторні зустрічі з трудовими колективами стоматологічних поліклінік у Львові, які протестують проти реформування комунальної стоматології. Перша зустріч відбудеться з колективом 3-ї стоматустанови сьогодні.
11.08.2017 16:36

З трудовими колективами стоматполіклінік, які протестують проти реформи, проведуть повторні зустрічі

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я ЛМР, найближчими днями проведуть повторні зустрічі з трудовими колективами стоматологічних поліклінік у Львові, які протестують проти реформування комунальної стоматології. Перша зустріч відбудеться з колективом 3-ї стоматустанови в понеділок.
11.08.2017 15:02

У 2017 році у Львові зареєстрували 214 випадків захворювання на туберкульоз: як вберегтися?

Львівський міський відділ ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що у Львові за 7 місяців 2017 року зареєстровано 214 випадків туберкульозу органів дихання. У 2016 році – 371 випадок, у 2015 році – 389 випадків. Нескладні профілактичні заходи і здоровий спосіб життя допоможуть уникнути захворювання і зберегти здоров’я, – наголошують в установі.
10.08.2017 20:12

Мер Львова зустрівся з працівниками стоматполіклінік, однак працівники стоматполіклінік не дослухались до пропозицій мерії

Сьогодні міський голова Львова зустрівся з працівниками стоматологічних поліклінік, які протестують проти реформування комунальної стоматології. Мер запропонував низку необхідних першочергових рішень, як в рамках чинного законодавства врегулювати ситуацію, що склалась. Проте стоматологи не підтримали жодної пропозиції, вважаючи, що мерія і надалі має виплачувати їм зарплату і утримувати установи.
07.08.2017 16:10

«Інформація, яку поширюють колеги-стоматологи про руйнування державної стоматології, є неправдою», - В. Зуб

За словами начальника управління охорони здоров’я ЛМР Володимира Зуба, інформацію, яку поширюють лікарі-стоматологи про те, що з реформуванням стоматології зруйнується державна стоматологія, не відповідаєдійсності. Бо реформа передбачає як можливість офіційної платити за надані стоматологічні послуги тим, в кого нема пільг, так і забезпечує безоплатну допомогу людям пільгових категорій. Як приклад – реформована 1-ша стоматполіклініка, лікарі якої заробляють собі на зарплату та утримання закладу і, водночас, надають безкоштовну допомогу пільговикам.
07.08.2017 16:09

«Гроші повинні йти не на зарплату, а на відшкодування стоматологічної допомоги», - В. Зуб

Начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб наголосив, що рішення про перетворення комунальних стоматологічних поліклінік в комунальні некомерційні підприємства прийняла сесія, яка має тверду позицію, що стоматологи повинні працювати прозоро і чесно.
07.08.2017 16:07

«Багато працівників хочуть нормально працювати, на них чиниться психологічний тиск», - головний лікар 3-ї стоматологічної поліклініки

Головний лікар 3-ї стоматологічної поліклініки, яка протестує проти реформування комунальної стоматології, повідомив, що сьогодні зранку його знову не впустили в установу, заблокувавши вхід. За його словами, більша частина працівників поліклініки, з якими він спілкувався, хочуть нормально працювати, проте на них чинять психологічний тиск.
07.08.2017 16:05

«Ми щодня звертаємося у правоохоронні органи з проханням відкрити кримінальне провадження», - В. Зуб про ситуацію у 3-тій стоматполіклініці

Начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб повідомив, що стосовно ситуації, яка склалась у 3-тій стоматологічній поліклініці, щодня звертаються у правоохоронні органи з проханням відкрити кримінальне провадження. Також прийнято рішення про проведення комплексної перевірки 3-ї стоматполіклініки, щоб з’ясувати, як працюють лікарі, скільки вони обслуговують населення тощо.
04.08.2017 13:59

У Львові реформована 1-ша стоматполіклініка вже працює за новим принципом роботи, а 3-тя продовжує протестувати проти реформи

Сьогодні головного лікаря 3-ї стоматологічної поліклініки, яка протестує проти реформування комунальної стоматології, знову не допустили до робочого місця. Як повідомили в департаменті гуманітарної політики ЛМР, зараз щодо цього складаються відповідні акти та скеровують звернення у правоохоронні органи. Також укладено угоду з Муніципальної дружиною про цілодобову варту 3-ї стоматполіклініки. Натомість лікарі 1-ї стоматполіклініки, яка пройшла всі етапи реформування і зараз є комунальним некомерційним підприємством, офіційно встановили плату за свої послуги, і таким чином заробляють собі на зарплату та утримання закладу і, водночас, надають безкоштовну допомогу дітям і пільговикам.
02.08.2017 14:29

«Головний лікар пише подання у правоохоронні органи», - В. Зуб про ситуацію у 3-ій стоматполіклініці

Начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб прокоментував ситуацію, що трапилась сьогодні у 3-ій стоматологічній поліклініці, коли новопризначеного головного лікаря не допустили до робочого місця.
31.07.2017 18:01

«Програма «Доступні ліки» є доброю, але є питання до асортименту препаратів і цінової політики», - Володимир Зуб

Як повідомив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб, урядова програма «Доступні ліки» є доброю і потрібною. Однак, є питання щодо вузького асортименту препаратів та цінової політики.
31.07.2017 15:36

«З таким технічним забезпеченням ми вийшли на рівень середньо-європейської клініки», - Д. Квіт під час презентації нового апарату УЗД експертного класу

Відтепер маленьких пацієнтів зможуть ще якісніше обстежувати і на ранніх етапах виявляти захворювання. Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто» подарував міській дитячій клінічній лікарні УЗД-сканер експертного класу, який дасть змогу з високою точністю проводити діагностику, особливо в новонароджених та дітей раннього віку, а також стане одним з вагомих елементів роботи відділення невідкладної допомоги, яке організовують в лікарні.
31.07.2017 15:32

«Ми отримали подарунок від фундації – обладнання вартістю до 2 млн грн», - А. Садовий про дитячу лікарню на вул. Орлика

Відтепер маленьких пацієнтів зможуть ще якісніше обстежувати і на ранніх етапах виявляти захворювання. Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто» подарував міській дитячій клінічній лікарні УЗД-сканер експертного класу, який дасть змогу з високою точністю проводити діагностику, особливо в новонароджених та дітей раннього віку, а також стане одним з вагомих елементів роботи відділення невідкладної допомоги, яке організовують в лікарні. Міський голова Львова подякував керівництву Банку за надану благодійну допомогу.
27.07.2017 15:06

У Львові і Львівській області проводять інформаційно-просвітницьку акцію до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами

28 липня – Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами. Цьогоріч, як і багато років поспіль, ГО «Фундація медичного права та біоетики України», ЛОБФ «Медицина і право» спільно з МБФ «Альянс громадського здоров’я», за сприяння управління охорони здоров’я Львівської міської ради, департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, проводять інформаційно-просвітницьку акцію під гаслом «Гепатит С: дізнайся зараз, вилікуй вчасно!». Акція має на меті привернути увагу мешканців і влади до проблеми боротьби із захворюванням на вірусні гепатити.
21.07.2017 16:24

У Львові створять три комунальні некомерційні стоматологічні підприємства

Сесія міської ради Львова підтримала ухвалу про створення трьох нових комунальних некомерційних підприємств – стоматологічних поліклінік №2, 7 та 8. За відповідну ухвалу вчора проголосував 41 обранець.
21.07.2017 16:21

Гінекологічне відділення №1 лікарні швидкої медичної допомоги оновилось надсучасним обладнанням

Тепер пацієнтки гінекологічного відділення №1 комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги будуть легше переносити операції і значно швидше повертатися до звичного життя. Rotary Club «Lviv-Ratusha» спільно з Rotary Club «Edmonton South» (Канада) передали для відділення лікарні низку спеціалізованого сучасного медичного обладнання, яке дасть змогу виконувати лапароскопічні та гістероскопічні операції, а також проводити надсучасну діагностику у жінок.
21.07.2017 13:17

«Цього тижня ми отримали в подарунок від ПриватБанку апарат УЗД вартістю майже 2 млн грн», - мер Львова

Мер Львова у традиційному відеозверненні подякував меценатам, які надають допомогу міським лікарням. Зокрема, мер згадав Джеймса Темертея, який надав для дитячої лікарні обладнання на понад 10 млн грн, та фонд «Допомагати просто» ПриватБанку, який закупив для цієї ж лікарні обладнання на майже 2 млн грн.
20.07.2017 17:24

Хлопчик, на якого сьогодні наїхав мотоцикліст, перебуває під наглядом лікарів

Чотирирічний хлопчик, який сьогодні потрапив під колеса мотоцикла у центрі Львова, госпіталізований у міську дитячу клінічну лікарню. За словами лікарів, стан хлопчика стабільний середньої важкості, він перебуває під наглядом лікарів.
Love You https://loveyou.kiev.ua
"В точку" - інтернет-магазин автозапчастин для китайських та корейських автомобілів, велозапчастини http://v-tochku.com.ua
Знайомства Львів для дружби, сексу і серйозних відносин! http://ilove.kiev.ua
Дрогобиччина - Новини, Оголошення, Інформація http://drohobych.ucoz.ua/
Поставте свій сайт
на перше місце


Погода в Львові Курс долара
.